Новости
Видео
WA News
Радио
Депутат Бакыт Торобаев: Сооронбай Жээнбеков аябай жакшы адам экен
9 452
31
19 ноября 2019, 18:22
Сообщите если обнаружили ошибку при просмотре видео
Еще видео
Райым Матраимов: Али менен Ширинди сотко бердим!
14
В Бишкек прилетел популярный российский блогер…
Райым Матраимов подал в суд на Али Токтакунова и …
8
Мамлекеттик жеке өнөктөштүк жолу менен “Кызыл…
‹ Назад
Далее ›
Булак:
Eldik.media
Подписаться
на наш Telegram канал и в будьте в курсе!
Banner
Комментарии
Через
Фейсбук
31 комментарий
0
Политолог
24 ноября 2019 17:33
Политикада ушундай, кошомат кылуу, бир бирин сатып кетмей, кайра биригишуу, биронуун же озунун кызыкчылыгын коргоо
Ответить
+2
Ннн
24 ноября 2019 15:46
Бул кишини, Бакыт Торобаевди мен эки жуздуу,кошоматчы катары эле тааныймКим такка келсе ошону эле мактап жургонун кором😏🤔
Ответить
+2
Арс
22 ноября 2019 20:38
Туппой Кече эле ашаны мактап журуп бугун анын досун мактап 3% денгээлдеги адамды канча мактаба ал баарибир ашанын досу бойдон калат
Ответить
+3
AAA
21 ноября 2019 21:24
БАКЫТ ЖОПА ЛИЗУН!!! ОН БЕЗСТЫЖИЙ ЛИЗУН ПОДХАЛИМ
Ответить
+3
Валик.
21 ноября 2019 10:00
Бакыт ушинтип журуп омурун откорот экенда канча акча берди экен
Ответить
+1
Читатель
21 ноября 2019 07:35
Ну и лизнул однако на всякий случай Бакыт! Но Президент на самом деле воспитанный, простой и добрый человек
Ответить
0
....
20 ноября 2019 20:50
Дары болсун
Ответить
+2
Звезда
20 ноября 2019 20:10
Бул ушинтип журуп омуру отот окшойт,ар кимди мактап журуп уялбайбы ыя
Ответить
+1
Абдырасул Нураков
20 ноября 2019 20:09
Аккан арыктан суу агат, Шарип аксакалдын балдары мактоого муктаж эмес, кудай буюрса келечекке ишенимдүү көз караштасыз !
Ответить
-1
sdss
20 ноября 2019 18:56
bakyt ska on bantyi podaim
Ответить
0
Тараза
20 ноября 2019 15:59
Ушундай кошоматчылык кылгандан уялсанар болоКийинки созывга илиништин амалы даЭлдин алдында бир ар намыстуу,чынчыл,эл камын ойлогон эр жигиттер чыгабыЖе дагы эле сасыган,былыгы коп мурункулар креслосун минишебиОйлонолу
Ответить
+5
Вася
20 ноября 2019 15:51
😅😂🤣
Ответить
+2
Бек
20 ноября 2019 10:33
Ой оой, Бакыт мырза, сиздин созунузго караганда ушул темп менен мыкты ийгиликтерди жаратабыз го ээ
Баракелде
Ответить
+2
И. Н.
20 ноября 2019 08:35
"Курманбек Салиевичти Оштон кууп чыккандар Сооронбайлар" деген сөзүн унутуп калдыбы
Ответить
+2
Han
20 ноября 2019 05:05
Бул малдар ушул комментарийлерди окуйт болуш керек ,кантип чыдап журушот Уят жоок скаа Чык эшике !!!!!!!
Ответить
+7
Нурлан
20 ноября 2019 00:10
Уят уят торобаев Натуральный кошоматчысын
Ответить
+4
Арт
19 ноября 2019 23:04
Пахтакор
Ответить
+3
Карп
19 ноября 2019 22:38
Бакыт мырза укмуш тилинде соок жок Сага Айла жок Атамбаевга мага жакшы тарбия Берген деп жургон
Ответить
+5
Фрунзе
19 ноября 2019 22:29
Конкретное чмо и натуральный жопализ!!!
Сдохни чимкириктин бригадири, сага мандантын умуту жок.... эркектин намысын ителе кылдын , чочокту сооруп отурабер жопализ конченный.
Ответить
+6
JI9_KaKou_
19 ноября 2019 21:44
Подхалим высшей категории
Ответить
+5
777
19 ноября 2019 21:32
Хуйло
Ответить
+7
777
19 ноября 2019 21:32
с**а жопа лиз
Ответить
+5
Рамис
19 ноября 2019 21:28
Когда Соке уйдёт из власти он будет хвалить следующего президентаЭто у него привычка жапа лиз!
Ответить
+5
Рамису
19 ноября 2019 21:32
Это точно
Ответить
+4
Джек
19 ноября 2019 21:21
Уят,уят,уят
Ответить
-2
ормон
19 ноября 2019 19:35
Жээнбеков эч кандай пиары жок эле мамлекетти тоногондун баарын камап өлкөнү иретке келтирип жатат
Ответить
-1
Айнура
19 ноября 2019 19:22
Жээнбеков улуттук лидер катары тарыхта кала турган иштерди баштады колдош керек!
Ответить
0
дл
23 ноября 2019 13:05
котогумду жебе с**а!
Ответить
+3
Хан
19 ноября 2019 19:03
Как же заибал эти Торобаи, Чыныбаи кто там ещё Аттарын уккан сайын аллергия
Ответить
+5
Асан
19 ноября 2019 18:55
Кошомат кылып отот экенсинго бйкуш хотя торобаевдерден жакшылык кутуп деле болбойт атан акаевке кошомат кылды Эле аккан арыктан суу ага берет да
Ответить
+3
Абай
19 ноября 2019 18:46
Депутат Бакыт Торобаев: Сооронбай Жээнбеков аябай жакшы адам экен
Ой бляя Бакыт ака соз Жок сизге, всегда махтанызды ала журозузда жанынызга!!!
Ответить